STOLEM CUP 2017. ROCZNIK 2004 - FINAŁY

Niespodzianką zakończył się drugi dzień zmagań turniejowych z cyklu Stolem Cup 2017, w którym wzięło udział 14 drużyn. W finale Ligi Mistrzów zagrały drużyny, które weszły z czwartych miejsc w swoich grupach eliminacyjnych. Zwycięzcą zmagań okazała się Korona Żelistrzewo II pokonując GOSRiT Luzino. Kolejne miejsca zajęły drużyny : Athletic Gdańsk, Korona I Żelistrzewo , Stolem 2004 Gniewino, MKS Jeziorany, Sparta Gdańsk i Gryf Wejherowo. najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Igor Grubba z Korony II a najlepszym bramkarzem  Maciej Styn ze Stolema 2004. Królem strzelców został Marcin Adamik z Athleticu.

Zwycięzcą Ligi Europy została drużyna MKS Profan I Gościcino pokonując, GOSRiT II Luzino, Stolem 2005 Gniewino, Kaszuby Połchowo, MKS II Jeziorany i MKS Profan II Gościcino. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Zaworski Jerzy z Profana a bramkarzem Maciej Słowy z GOSRIT II, królem strzelców został Adrian Waraksa ze Stolema.

Tradycyjnie zostały rozegrane konkursy indywidualne. W torze sprawnościowym wygrywali w LM Marcin Adamik z Athleticu a w LE Adrian Waraksa ze Stolema, obaj zostali także najlepszymi strzelcami w swoich turniejach. W konkursie na celność uderzenia najlepsi okazali się: w LM Filip Mueler z Korony I i w LE Dorian Gozdecki z GOSRiT II. Konkurs gry 1x1 wygrali : w LM Seweryn Strzelec Z MKS I Jeziorany i Norbert Fjał ze Stolema 2005.

Oczywiście turniej nie odbył by się bez organizatorów.  Podziękowania należą się Kierownikowi Turnieju Jarkowi Karmazemu pomagającym mu trenerom Markowi Świtale, Piotrowi Basińskiemu, Piotrowi Plackowskiemu i Wojciechowi Block za organizację rozgrywek oraz wszystkim mamom, które stanęły na wysokości zadania przynosząc doskonałe wypieki i organizując catering turniejowy. Przepraszam jeśli kogoś pominąłem ale mogliśmy skosztować wypieków pań: Małgorzaty Plackowskiej, Bożeny Styn, Teresy Styn, Eugenii Wieczorek, Beaty Fjał, Katarzyny Jóskowskiej, Katarzyny Waraksa, Agnieszki Toczek, Barbary Matlewskiej i Doroty Jastrzębskiej.