STOLEM CUP 2016/17 TURNIEJ ZAKŁADÓW PRACY

W niedzielę 11 grudnia na Hali Widowiskowo - Sportowej w Gniewinie odbył się pierwszy turniej halowy z cyklu Stolem Cup 2016/17. W szranki stanęły drużyny złożone z amatorów reprezentujących barwy swoich zakładów pracy. Aby ułatwić złożenie takich drużyn regulamin pozwalał na dołączenie zawodników nie występujących w rozgrywkach ligowych powyżej B Klasy. Wśród 11 drużyn biorących udział w turnieju najlepsza okazała się ekipa Pralni Gniewino, która w emocjonującym finale pokonała 1-0 drużynę Jednostki Wojskowej, strzelając bramkę 5 sekund przed końcem meczu. Trzecie miejsce zajęli reprezentanci firmy Mirgo z Rybna. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Krzysztof Karmazy z Jednostki a bramkarzem Artur Pelowski z Mirgo. Najwięcej bramek w turnieju zdobył Remigiusz Sirocki reprezentujący Hotel Mistral.