Stolem 2001/2002 v Bałtyk II Gdynia

W ramach 17 kolejki Ligi Juniorów B1 Stolem Gniewino mierzył się z zespołem Bałtyku II Gdynia. W 8' spotkania sprytne podanie Łukasza Hebla wykorzystuje Artur Holcer i prowadzimy 1:0. W 20' podwyższamy na 2:0, a debiutancką bramkę w barwach Stolema strzelił Daniel Richert po podaniu Julka Styn. Goście jednak nie zamierzali się poddać i stworzyli kilka dogodnych sytuacji. W 33' jedną z nich wykorzystali po bardzo szybkiej kontrze i do przerwy mamy 2:1. Początek drugiej połowy to zdecydowana dominacja gości, którzy usilnie próbowali doprowadzić do wyrównania, jednak w 55' Artur Holcer ponownie wpisuje się na listę strzelców, a asystę notuje wprowadzony w drugiej połowie Cyprian Schroder. W 77' Bałtyk strzela gola na 3:2 a wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustala Cyprian Schroder.

Stolem Gniewino v Bałtyk II Gdynia 4:2 (2;1) 8', 55' Artur Holcer, 20' Daniel Richert, 80' Cyprian Schroder.

Skład : Kleysa - O. Zieliński ( 73' Borowski ) - Misielak - Blizna - Styn - Slottke - ( 73' Pełkowski ) - Richert ( 75' Fusowski ) - Reck - Gawryszewski ( 41' Schroder ) - Hebel - Holcer.