REMIS STOLEMA 2003/2005

W ostatnim występie przed własną publicznością Stolem 2003/2005 zremisował z Conradem Gdańsk 2:2 (0:1). Goście już w trzeciej minucie objęli prowadzenie. Gra naszego zespołu w niczym nie przypominała dobrych występów z Lechią czy Jaguarem. W pierwszej połowie ani razu nie zagroziliśmy bramce przeciwnika, który stworzył kilka groźnych sytuacji pod naszą bramką. Po jednej z takich akcji uratował nas Bartek Wieczorek, blokując piłkę zmierzającą do siatki. W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie. Gdy wydawało się, że nie jesteśmy w stanie zdobyć choćby jednego punktu, na osiem minut przed końcem Kuba Styn decyduje się na uderzenie z 25 metrów i piłka po rękach bramkarza wpada do bramki. Z remisu ciszyliśmy się tylko przez trzy minuty, bowiem Conrad wyszedł na prowadzenie po uderzeniu głową po rzucie rożnym. Jednak w ostatniej minucie meczu egzekwowaliśmy rzut wolny z ok. 20 metrów od bramki przeciwnika. Kacper Erdmann uderzył piłkę nad murem, bramkarz gości sparował ją przed siebie, a najlepszym refleksem wykazał się Bartek Toczek, który głową pakuje piłkę do siatki i ustala wynik meczu. Wystąpiliśmy w składzie:Maciek Styn - Michał Pionke, Mikołaj Pranga, Kuba Jurkowski, Norbert Fjał - Bartek Toczek, Kuba Styn, Kacper Erdmann - Miłosz Waraksa, Wojtek Świtała, Dawid Plackowski. Na zmiany wchodzili: Michał Szmidt, Mateusz Kuptz, Patryk Bober, Bartek Wieczorek, Gracjan Mach.