Remis na inauguracje rundy wiosennej

Stolem 2002 dzisiejszym meczem rozpoczął rundę wiosenną sezonu 2016/17. Na mecz udaliśmy się do Władysławowa a przeciwnikiem był tamtejszy Mks, który przed meczem zajmował 3 miejsce w naszej grupie. Do meczu podchodziliśmy osłabieni brakiem Kubusia Jurkowskiego, który doznał kontuzji oraz nie w pełni sił był również Pełka, który także zmagał się z kontuzją. Mecz w początkowej  fazie był wyrównany,  żadna ze stron nie osiągnęła przewagi.Od 10 min. Stolem przejął inicjatywę i stworzył kilka dogodnych sytuacji, najlepszą zmarnował w 22 min Holek. W 34 min. nasz napastnik zrehabilitował się i strzelił bramkę po asyście Tofika. Po zmianie stron gospodarze ruszyli do odrobienia strat co udało się im w 37 min po strzale z dystansu. W końcówce spotkania mogliśmy ponownie wyjść na prowadzenie, ale dogodnych sytuacji nie wykorzystali Holek i Cypek.

MKS Władysławowo - STOLEM 2002 Gniewino 1:1 (0:1) 37' Kacper Lis - 33' Artur Holcer

Skład: Patryk Sychowski- Oskar Zieliński-Paweł Fusowski-Robert Blizna-Wiktor Lesnau-Kacper Erdmann(c)-Dawid Slottke(46' Jakub Walczak)-Wojtek Świtała(46' Macej Pełkowski)-Cyprian Schroder-Kacper Mallek(57' Tymoteusz  Tymek Gara Torres Garski)-Artur Holcer.

Bez minut: Jakub Hirsch.

W środę 12.04.2017 godz 17.00 mecz z Wicher Wierzchucino, zapraszamy serdecznie na stadion do Gniewina.