PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ CZAS ZACZĄĆ

Na wstępie chciałbym przypomnieć wszystkim kibicom, że obecnie zajmujemy 11 miejsce po rundzie jesiennej IV ligi sezonu 2016/17 z dorobkiem 23 punktów i stosunkiem bramek 19-22.

Trener Tomasz Dołotko pierwsze zajęcia z drużyną po okresie świąteczno
noworocznym zaplanował na poniedziałek 9 stycznia 2017r. o godzinie 19.30
w hali sportowo widowiskowej w Gniewinie.

Celem drużyny w tym sezonie jest utrzymanie się w gronie czwarto ligowców
i jak najlepsza postawa drużyny w Pucharze Polski. W marcu zagramy
z Rodłem Kwidzyn w 1/8 finału PP na szczeblu wojewódzkim. Nie jest tajemnicą, że
w 2017 roku obchodzimy 25 lecie Klubu i chcielibyśmy awansować do finału tych rozgrywek aby uczcić ten jubileusz.

Z drużyny odszedł Kajetan Taube, któremu bardzo dziękujemy za dotychczasowe występy w naszych barwach i życzymy sukcesów w dalszym kontynuowaniu kariery. Najprawdopodobniej w rundzie wiosennej nie zagra również Krystian Patok, który pod koniec rundy jesiennej doznał kontuzji barku i przeszedł operację. Życzymy Krystianowi szybkiego powrotu do zdrowia. Poza tymi zawodnikami pozostali nasi piłkarze zdeklarowali chęć pozostania w drużynie.

Po ubyciu z drużyny Kajtka i Krystiana trener chciałby wzmocnić naszą drużynę przede wszystkim na pozycji napastnika i skrzydłowego. W tym zakresie prowadzone są rozmowy z zawodnikami, którzy ewentualnie mogliby zasilić zespół. O pozyskaniu nowych zawodników będziemy informowali kibiców w osobnych artykułach po zatwierdzeniu zawodników do gry.

W tym okresie przygotowawczym trener zaplanował kilka meczy kontrolnych. Oto wstępne terminy:

1. 04.02.2017r. Stolem Gniewino – Wikęd Kębłowo
  2. 08.02.2017r. Stolem Gniewino – Sztorm Mosty godz. 19.00
  3. 11.02.2017r. Gryf Słupsk – Stolem Gniewino godz. 12.30
  4. 15.02.2017r. Stolem Gniewino – Zenit Łęczyce godz. 19.00
  5. 18.02.2017r. Anioły Garczegorze – Stolem Gniewino (Lębork)
  6. 22.02.2017r. Stolem Gniewino – Kaszubia Starzyno godz. 19.00
  7. 25.02.2017r. Stolem Gniewino – Orkan Rumia

Wstępne terminy i godziny mogą ulec zmianie o czym będziemy na bieżąco informować na stronie klubowej.