Pralnia Gniewino Mistrzem Gniewińskiej Ligi Futsalu

Na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek zespół PRALNI GNIEWINO zapewnił sobie tytuł Mistrza Gniewińskiej Ligi Futsalu. Pokonali zespół Witków Team 10-5 co spowodowało, że drugi zespół ligi Jednostka nie ma już szans na prześcignięcie w ostatniej kolejce Pralni, ponieważ przy równej ilości punktów to właśnie drużyna Pralni wygrała bezpośredni pojedynek. Ponownie strzelecką formą błysnął Marcin Juszczak, który tym razem zdobył 5 bramek. Ma ich na swoim koncie już 18!!! Raczej pewne jest, że odbierze statuetkę króla strzelców ligi. Drugim zawodnikiem wśród najlepszych strzelców jest Marcin Ruszkowski z Mirgo Team, który ma 11 strzelonych bramek i raczej jest mało prawdopodobne by w ostatniej kolejce zdobył 8 goli by wyprzedzić Marcina Juszczaka, choć nikomu szans nie odbieramy.

Zwycięstwo Jednostki nad Gniewino Team zapewniło tej drużynie drugie miejsce w lidze. Był to bardzo dobry i ciekawy mecz. Początek spotkania to dobra gra Gniewina i szybkie prowadzenie 2-0. Wtedy do głosu doszła drużyna Jednostki i na przerwę zespoły schodziły z wynikiem 2-2. Po przerwie bardziej doświadczona ekipa z Jednostki pokazała charakter i pokonała młody zespół Gniewina.

Również ostatni mecz stał na dobrym poziomie czego dowodem jest wynik remisowy 6-6. Mecz był ostrym widowiskiem o czym świadczyła duża ilość fauli
i przedłużone rzuty karne. Kibice lubią takie pojedynki i cieszymy się, że w naszej hali znowu zasiadła ich spora ilość. Raz jeszcze Gratulujemy drużynie Pralni zdobycia mistrzostwa jednocześnie zapraszamy na ostatnią kolejkę Gniewińskiej Ligi Futsalu, która odbędzie się za dwa tygodnie 05.03.2017r.

Oto wyniki 6 kolejki:

PRALNIA GNIEWINO - WITKÓW TEAM 10-5 (5-2)

Juszczak Marcin x5, Gołda Bartłomiej, Kankowski Szymon x2, Maszota Grzegorz, Kankowski Krzysztof – Domski Piotr, Baran Grzegorz x2, Pajda Karol, Żuchowski Mateusz.

PRALNIA GNIEWINO: Waraksa Piotr, Juszczak Marcin, Gołda Bartłomiej, Świtała Marek, Kankowski Szymon, Jucha Maciej, Kankowski Krzysztof, Maszota Grzegorz, Block Wojciech.

WITKÓW TEAM: Patelak Zbigniew, Domski Piotr, Pajda Krystian, Baran Grzegorz, Pajda Karol, Kunath Łukasz, Kaczmarek Mateusz, Żuchowski Mateusz, Żuchowski Michał, Żuchowski Damian.

GNIEWINO TEAM - JEDNOSTKA WOJSKOWA3936 4-6 (2-2)

Drzeżdżon Mateusz, Synowiecki Damian x2, Blizna Grzegorz – Karmazy Krzysztof x3, Pendowski Rafał, Basiński Piotr, Pawski Marek.

GNIEWINO TEAM: Reck Radosław, Behrendt Przemysław, Misielak Bartosz, Behrendt Sławomr, Blizna Grzegorz, Maciołek Szymon, Drzeżdżon Mateusz, Pranga Artur, Pranga Michał, Synowiecki Damian.

JW 3936: Olszowiec Paweł, Pendowski Rafał, Karmazy Krzysztof, Klarecki Arkadiusz, Pawski Marek, Stanuch Mateusz, Szefs Andrzej Basiński Piotr.

MIRGO TEAM - SALINO UNITED 6-6 (4-3)
Plackowski Mateusz, Gawryszewski Igor x2, Ruszkowski Marcin, Hebel Łukasz x2
- Szlonszkiewicz Marcel x3, Jurgielewicz Przemysław, Styn Marek x2

SALINO UNITED: Pieniążk Jakub, Pełkowski Maciej, Styn Bartosz, Szlonszkiewicz Marcel, Jurgielewicz Przemysław, Styn Marek, Szreder Cyprian.

MIRGO TEAM: Pelowski Artur, Plackowski Piotr, Plackowski Mateusz, Styn Julian, Proma Krzysztof, Ruszkowski Marcin, Hebel Łukasz, Buja Kamil, Rutkowski Leszek, Wieczorek Krzysztof, Gawryszewski Igor.

Serdecznie zapraszamy na siódmą kolejkę, która odbędzie się w niedzielę 05.03.2017r. od godziny 18.00 w której zagrają:

1. GNIEWINO TEAM – DIABELSKI POWER TEAM godz. 18.00

WITKÓW TEAM

STRZELCY:

18 bramek - Juszczak Marcin (Pralnia),

11 bramek - Ruszkowski Marcin (Mirgo)

9 bramek - Baran Grzegorz (Witków), Dżeżdzon Mateusz (Gniewino),

8 bramek - Mallek Mariusz (Diabelski Power Team), Karmazy Krzysztof (JW),

7 bramek - Domski Piotr (Witków), Kankowski Szymon (Pralnia),

6 bramek - Synowiecki Damian (Gniewino), Gołda Bartłomiej (Pralnia), Jurgielewicz Przemysław
(Salino),

5 bramek - Domski Wojciech (Witków), Klarecki Arkadiusz (JW),
Jakubik Aleksander (Pralnia), Pełkowski Maciej (Salino United),

4 bramki –Jeżowski Tomasz (Salino United), Hebel Łukasz (Mirgo), Maszota Grzegorz (Pralnia),
Styn Adam (Diabelski Power Team), Pendowski Rafał (JW), Plackowski Mateusz (Mirgo),
Szlonszkiewicz Marcel (Salino),

3 bramki –Socha Jan (Diabelski Power ), Pajda Karol (Witków), Napieraj Piotr (Gniewino),
Pionke Dawid (Diabelski Power) , Kankowski Krzysztof (Pralnia),Styn Bartosz (Salino),
Reck Radosław (Gniewino), Świtała Marek (Pralnia), Świtała Maciej (Diabelski Power),
Pawski Marek (JW),

2 bramki – Gawryszewski Igor (Gniewino), Styn Marek ( Gniewino), Pranga Artur (Gniewino),
Macholl Dawid (Diabelski Power Team),
1 bramka – Borski Damian (JW), Wieczorek Krzysztof (Mirgo), Pajda Krystian (Witków),
Dąbrowny Dawid (Gniewino), Styn Julian (Mirgo), Elwart Konrad (Witków),
Lademann Wiesław (Diabelski Power Team), Kunath Łukasz (Witków), Zabłotni Jan (JW),
Piotrowski Radosław (JW), Kaczmarek Mateusz (Witków),Żuchowski Mateusz (Salino)
Nowakowski Robert (Gniewino), Behrendt Przemysław (Gniewino),Szefs Andrzej(JW.),
Styn Paweł (Diabelski Power Team), Basiński Piotr (JW.), Blizna Grzegorz (Gniewino).

Samobójcze : Synowiecki Damian (Gniewino), Pajda Krystian