Porażka na zakończenie sezonu

W sobotę 3 czerwca 2017 Stolem 2002 rozegrał ostatni mecz sezonu. Przeciwnikiem był zespół AP KP II Gdynia. Mecz ten decydował, która z drużyn zajmie pierwsze miejsce na koniec rozgrywek. Stolem 2002 z dorobkiem 33 pkt zajmował 1.lokatę, a drużyna z Gdyni  zgromadziła 32 pkt i plasowała się na 2 miejscu. Goście od początku spotkania przeszli do ofensywy a swoją przewagę udokumentowali już w 8 minucie. W 32 minucie goście wychodzą na dwubramkową przewagę, chodź bramkę goście zdobyli ze spalonego. Od tego momentu Stolem przejął inicjatywę. W 30  minucie  Pełka pieknym strzałem z woleja uderza w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Stolem 2002 łapie kontakt po samobójczej bramce gracza z Gdyni. Po zmianie stron w 50 minucie Tymoteusz Garski decyduje się na strzał z 30 metra i piłka ponownie odbija się od poprzeczki. W 63 minucie dochodzi do bójki miedzy zawodnikami obydwu drużyn, czego wynikiem są czerwone kartki dla Oskara Zielińskiego i Artura Holcera, z kolei w zespole KP kartkę czerwoną ujrzał Mateusz Mirowski. W doliczonym czasie gry, goście ustalają wynik spotkania po strzale z rzutu karnego.

Stolem 2002 - AP KP Gdynia 1:3 (1:2) 35' Michał Parnawski - 8' Mateusz Karpiński, 32' Igor Czerkies, 70' Tymon Wawrzyniak.

Skład : Jakub Pieniążk-Oskar Zieliński-Wiktor Lesnau-Paweł Fusowski-Kuba Jurkowski-Kacper Erdmann-Dawid Slotkke( 36' Tymoteusz Garski)-Maciej Pełkowski( 50' Wojtek Świtała)-Kacper Mallek-Cyprian Schroder-Artur Holcer.

Dziękujemy wszystkim kibicom i rodzicom za doping przez cały sezon oraz za wsparcie okazywane w trudniejszych momentach sezonu.

Chcielibyśmy jednocześnie zaprosić wszystkich sympatyków K.S. STOLEM  Gniewino na ceremonie zakończenia sezonu, które odbędzie się 16 czerwca. Początek części oficjalnej o godz. 16.30, natomiast o godz. 21.00 planowane jest party w restauracji Trzy Korony.