Pierwsza kolejka Gniewińskiej Ligi Futsalu
Za nami pierwsza kolejka Gniewińskiej Ligi Futsalu. Po rozegraniu trzech meczy widać, że liga będzie wyrównana i stoi na wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje dobra dyspozycja strzelecka Mateusz Dżeżdzona z drużyny Gniewino Team, który zdobył 5 bramek w meczu z Witków Team.
Oto wyniki 1 kolejki:
JEDNOSTKA WOJSKOWA 3936 – MIRGO TEAM 5-4 (3-0)
Pendowski x2, Klarecki x2, Borski – Plackowski Mateusz x2, Hebel, Wieczorek
JW 3936: Szefs Andrzej, Pendowski Rafał, Karmazy Krzysztof, Borski Damian, Klarecki Arkadiusz
MIRGO TEAM: Pelowski Artur, Plackowski Piotr, Plackowski Mateusz, Styn Julian, Wieczorek Krzysztof, Proma Krzysztof, Ruszkowski Marcin, Meyer Jerzy, Rutkowski Lech, Hebel Łukasz, Gawryszewski Igor, Buja Kamil
WITKÓW TEAM – GNIEWINO TEAM 8-11 (2-6)
Domski Wojciech x4, Domski Piotr, Pajda Krystian, Baran Grzegorz, Pajda Karol - Dżeżdzon Mateusz x5, Synowiecki Damian x3, Reck Radosław, Dąbrowny Dawid, Napieraj Piotr.
WITKÓW TEAM: Patelak Zbigniew, Domski Wojciech, Domski Piotr, Pajda Krystian, Baran Grzegorz, Pajda Karol, Kunath Łukasz, Elwart Konrad, Kaczmarek Mateusz, Żuchowski Mateusz,
GNIEWINO TEAM: Misielak Bartosz, Reck Radosław, Dąbrowny Dawid, Behrendt Przemysław, Synowiecki Damian, Dżeżdzon Mateusz, Napieraj Piotr, Nowakowski Robert, Behrendt Sławomr.
PRALNIA GNIEWINO – DIABELSKI POWER TEAM 5-3 (1-3)
Juszczak Marcin x3, Kankowski Szymon, Gołda Bartłomiej - Styn Adam, Socha Jan, Świtała Maciej
PRALNIA GNIEWINO: Waraksa Piotr, Block Wojciech, Kankowski Szymon, Kankowski Krzysztof, Maszota Grzegorz, Juszczak Marcin, Gołda Bartłomiej, Świtała Marek, Jakubik Aleksander, Jucha Maciej.
DIABELSKI POWER TEAM: Wenta Paweł, Mallek Mariusz, Styn Adam, Wenta Piotr, Lademann Wiesław, Świtała Maciej, Socha Jan, Styn Paweł, Pionke Dawid.
Serdecznie zapraszamy na drugą kolejkę, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 22.01.2017r. od godziny 18.00 w której zagrają:
- JW. 3936 - GNIEWINO TEAM godz. 18.00
- WITKÓW TEAM - DIABELSKI POWER TEAM godz. 19.00
- PRALNIA GNIEWINO - MIR-GO TEAM godz. 20.00
TABELA GNIEWIŃSKIEJ LIGI FUTSALU
Miejsce |
Nazwa drużyny |
Punkty |
Bramki |
Różnica bramek |
1. |
GNIEWINO TEAM |
3 |
11-8 |
+3 |
2. |
PRALNIA GNIEWINO |
3 |
5-3 |
+2 |
3. |
JEDNOSTKA WOJSKOWA 3936 |
3 |
5-4 |
+1 |
4. |
MIRGO TEAM |
0 |
4-5 |
-1 |
5. |
DIABELSKI POWER TEAM |
0 |
3-5 |
-2 |
6. |
WITKÓW TEAM |
0 |
8-11 |
-3 |
STRZELCY:
5 bramek – Dżeżdzon Mateusz (Gniewino)
4 bramki – Domski Wojciech (Witków)
3 bramki – Synowiecki Damian (Gniewino), Juszczak Marcin (Pralnia)
2 bramki – Plackowski Mateusz (Mirgo), Klarecki Arkadiusz (JW 3936), Pendowski Rafał (JW 3936)
1 bramka – Borski Damian (JW), Hebel Szymon (Mirgo), Wieczorek Krzysztof (Mirgo),
Domski Piotr (Witków), Pajda Krystian (Witków), Baran Grzegorz (Witków),
Pajda Karol (Witków), Reck Radosław (Gniewino), Dąbrowny Dawid (Gniewino),
Napieraj Piotr (Gniewino), Kankowski Szymon (Pralnia), Gołda Bartłomiej (Pralnia),
Styn Adam (Diabelski Power Team), Socha Jan (Diabelski Power Team),
Świtała Maciej (Diabelski Power Team).
Komentarze