Pewne zwycięstwo i świetny doping kibiców

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy mecz z druzyną Startu Miastko w ramach drugiej kolejki IV ligi. Start Miastko to jeden z beniaminków w naszej lidze a wiadomo, że z takimi drużynami gra się bardzo trudno. Mecz rozpoczeliśmy bardzo zachowawczo i ospale. Nasze ataki w pierwszych dziesięciu minutach nie robiły na gościach większego wrażenia. Od 15 minuty Stolem zaczął się rozkręcać. W 19 minucie gry Wachowiak przejął piłkę w środkowej części gry, minął zawodnika Startu i idealnie zagrał na skrzydło do Dampca. Mati wykorzystał swoją szybkość obiegł obrońcę i dośrodkował do wbiegającego w pole karne Wacha i zrobiło się 1 - 0. Od tej pory Start za wszelką cenę chciał wyrównać widząc swoje szanse w stałych fragmentach gry. Nic z tego . Nasi obrońcy tego dnia byli dobrze dysponowani a Daniel Lisowski skutecznie wyłączył z gry najgroźniejszego zawodnika Startu Pufelskiego. Do przerwy nic ciekawego już się nie wydarzyło. Po przerwie w pierwszych 15 minutach obraz gry się nie zmienił. Dopiero w 65 minucie gry sygnał do ataku dał Tomek Jeżowski. Jego strzał sparował na słupek bramkarz Startu. Chwilkę później było już 2-0. Indywidualną akcję przeprowadził Wachowiak, który wypatrzył na skrzydle wbiegającego Juśkiewicza i Kamil strzałem w długi róg zdobył swoją pierwszą bramkę dla Stolema. W 75 minucie trener decyduje się na zmianę i na boisko wchodzi Dawid Łaga. Jego świetne podanie do Mateusz Dampca otworzyło drogę do bramki. 3-0. Mati również zdobył pierwszą bramkę dla naszej drużyny. Trybuny oszalały. Świetny doping zmobilizował zawodników i za chwilę było już 4-0. Ponownie Wachu idealnie dograł do Dawida Łagi i Rumka ustalił wynik meczu. Świetne wejście Dawida i świetna gra Wacha ( gol i dwie asysty) dały nam 3 punkty. Cieszymy się, że na trybuny powrócił świetny doping. Liczymy na to, że fan club w Gniewinie będzie już zawsze wspomagał naszych chłopaków. Brawo Stolem, brawo drużyna.

Skład:

Dąbrowny, Wańczuk, Lisowski, Jezierski, Świtała, Jeżowski, Sobczyński (80' Klarecki), Dampc (85' Patelczyk D), Juśkiewicz (75' Łaga), Patok ( 90' Blizna), Wachowiak