Ostatni sprawdzian przed ligą z IL Smoras

Na tydzień przed inauguracją rundy wiosennej nasz zespól mierzył się z zespołem z Norwegii, przebywającym na zgrupowaniu w Hotelu MISTRAL IL Smoras. Mecz zakończył sie wynikiem 1:0 dla gości z Norwegii, bramkę goście zdobyli już w 3 min. spotkania. Nasz zespól ponownie kreował grę i stwarzał raz po raz groźne sytuacje, ale piłka ''nie chciał wpaść do bramki''. W niedzielę 09.04.2017 o godz. 12.00 rozpoczynamy ligę meczem w Władysławowie z tamtejszym MKS-em. Liczymy na doping naszych rodziców i sympatyków.

Skład: Jakub Pieniążk (41' Patryk Sychowski)-Wiktor Lesnau-Robert Blizna-Kuba Jurkowski-Kacper Erdmann-Dawid Slotkke (41' Jakub Walczak)-Maciej Pełkowski (5' Wojtek Świtała' (50' Kacper Mallek))-Cyprian Schroder-Oskar Zieliński- Artur Holcer ( 41' Tymoteusz Gara Torres Garski).