Kolejne zwycięstwo seniorów

Kolejnym rywalem Stolema w przygotowaniach do rundy wiosennej był sąsiad z ligowej tabeli Orkan Rumia. Początek meczu był dla naszej drużyny fatalny. Po 20 minutach gry przegrywaliśmy 2-0. Gra w tym okresie kompletnie nam nie wychodziła. Dużo niecelnych podań, mało agresywnej gry w środku pola i brak zaangażowania spowodowało, że Orkan szybko prowadził. Przed przerwą bramkę kontaktową dla naszej drużyny zdobył Kuba Nowakowski, co wprowadziło dużo ożywienia w naszej grze.Druga połowa to całkiem inna gra naszej drużyny. Stolem zagrał tak jak powinien i w sposób do którego przyzwyczaił wszystkich kibiców. Przewaga Stolema rosła z każdą minutą i bramki były kwestią czasu. Strzelali je kolejno Paweł Sobczyński, Kuba Nowakowski i dwukrotnie Łukasz Kostuch. Orkan sporadycznie wyprowadzał kontry, które rozbijali nasi obrońcy lub bramkarz. W ostatnim sparingu zagramy w środę o godz. 19 w Gniewinie z Kaszubią Starzyno, a już w sobotę jedziemy do Rodła Kwidzyn na mecz 1/8 Pucharu Polski. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Stolem Gniewino - Orkan Rumia 5-2 (1-2)

Bramki: Nowakowski, Sobczyński, Nowakowski, Kostuch x2