Dobra forma seniorów

W sobotę w samo południe rozegraliśmy w Lęborku kolejny sparing. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna Aniołów Garczegorze. Zdecydowanie pokonaliśmy rywala 5-1 (2-0). Trener w tym meczu nie mógł skorzystać z Olka Świtały i Maćka Koszałki. Jak widać po wyniku nawet w niepełnym składzie drużyna prezentuje dobry poziom. Od pierwszego gwizdka sędziego byliśmy zespołem lepszym. Łatwo dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich i dobrze operowaliśmy piłką. W 15 minucie meczu Dominik Stencel zdobył prowadzenie dla Stolema, a Kamil Patelczyk 10 minut później podwyższył wynik i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2-0. Po zmianie stron na chwilę oddaliśmy inicjatywę Aniołom, czego wynikiem był gol na 2-1. Nasi zawodnicy szybko strzelili kolejną bramkę, a strzelcem okazał się ponownie Dominik Stencel. Po przerwie na boisko wszedł Kuba Nowakowski i rozegrał dobre 45 minut strzelając kolejne dwie bramki. Forma Stolema jest wysoka, co bardzo cieszy trenera. Dominik Stencel i Maciek Koszałka dołączyli do drużyny
i prezentują wysoką formę. Powinni być dużym wzmocnieniem dla naszej drużyny. Maciek Koszałka zaliczył na jesień debiut w II lidze z zespołem Gryfa Wejherowo, a Dominik Stencel jest w czołówce najlepszych strzelców V ligi słupskiej
z 14 golami po jesieni w zespole Jantarii Pobłocie. W kolejnym artykule przedstawimy dokładne sylwetki nowych zawodników Stolema.
Dla uzupełnienia wyników informujemy, że w zeszłą sobotę pokonaliśmy w Słupsku Gryfa 3-1 po bramkach Kuby Nowakowskiego, Krzyśka Jezierskiego i Grzegorza Blizny, a w środę u siebie przegraliśmy z Zenitem Łęczyce 2-1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny w tym meczu zdobył Arkadiusz Klarecki.

Już teraz chcielibyśmy zaprosić wszystkich kibiców na nasze kolejne mecze sparingowe. W środę zagramy w Gniewinie
o godz 19 z zespołem Sztorm Mosty, a w sobotę również w Gniewinie z drużyną Orkana Rumia. Mecz ten rozpoczniemy