Bytovia wygrywa w Gniewinie

W sobotnie popołudnie do Gniewina przyjechała drużyna Bytovi II Bytów na mecz 21 kolejki IV ligi. Goście do meczu przystąpili bez wzmocnień z pierwszej drużyny. Wszystko układało się bardzo dobrze. Piękna pogoda, juniorzy Bytovi, sędziowie z programu mentorskiego i nic innego nam nie pozostało jak wygrać mecz. O pierwszej połowie można napisać tylko tyle, że się odbyła. Zawodnicy obu drużyn dostosowali się do piknikowej pogody i na boisku zawiało nudą. Na drugą połowę wyszliśmy z jedną zmianą w składzie, kontuzjowanego Maćka Koszałkę zastąpił Dominik Stencel. Pierwsze 15 minut gry drugiej połowy to przebudzenie naszej drużyny i "coś" zaczęło wychodzić. Oddaliśmy kilka strzałów na bramkę Bytovi, ale świetnie w niej spisywał się Mateusz Oszmaniec broniąc wszystkie strzały naszych zawodników. Utrzymywaliśmy się więcej przy piłce i liczyliśmy na to, że bramka wkońcu padnie. Jak się póżniej okazało strzelili ją zawodnicy Bytovi. W 80 minucie po błędzie naszych obrońców Tomasz Galikowski pokonał Dawida Dąbrownego. Był to mecz o którym, będziemy chcieli jak najszybciej zapomnieć. Rozegraliśmy chyba najgorszy mecz w tym sezonie. Za tydzień udajemy się w daleką podróż do Wyczech i tam będziemy chcieli pokazać, że potrafimy grać w piłkę na solidnym poziomie. Liczymy na to , że nasi zawodnicy pokażą taką grę do której nas przyzwyczaili.

skład Stolema w meczu z Bytowią:

Dąbrowny, Kankowski, Dołotko, Jezierski, Świtała (87' Nowakowski), Koszałka (46' Stencel), Sobczyński (59' Styn), Klarecki, Jeżowski (80' Joachimiak). Patelczyk, Nowakowski.

żółte kartki: Styn 83',89'

czerwona kartka: Styn 89'