4 LIGA Podsumowanie rundy jesiennej
Jeśli się zastanawiacie jak wyglądały poszczególne statystyki IV ligowego Stolema Gniewino to poniżej przedstawiamy krótkie podsumowanie tej niepełnej rundy jesiennej, gdyż jej zakończenie wyjątkowo odbędzie się wiosną:)
Stolem Gniewino w 16 meczach zdobył 44 punkty co daje 2 miejsce z 1 pkt straty do Kaszubi Kościerzyna, która ma jeden mecz rozegrany więcej. Bilans bramowy Stolema wynosi 47-12, straciliśmy najmniej bramek w lidze. Najlepszym zawodnikiem Stolema wybranym zarówno przez zawodników jak i trenerów został Tomasz Kotwica. Jak prezentują się statystyki indywidualne?
Strzelcy:
Tomasz Kotwica 3 asysty
Marcin Jeżowski 3 asysty
Maciej Wardziński 1 asysta
Dwóch zawodników zagrało wszystkie 16 meczów w pełnym wymiarze, byli to Dawid Dąbrowny i Szymon Maciołek po 1440 minut, o 10 minut mniej zagrał Tomasz Kotwica (1430 minut).